Boku machi – том 1

Довгоочікуваний новий переклад!

Boku dake ga inai machi – Місто, де немає лише мене.

Сюжет: 29-річний Фуджінума Сатору підпрацьовує кур’єром у піцерії та безуспішно намагається стати мангакою. Але крім цього він має надприродній дар – коли він знаходиться близько до місця, де ось-ось має статися нещасний випадок, його переміщує у часі та просторі в минуле – зазвичай на кілька хвилин назад. Він називає це “повторами” і вони продовжуються аж допоки він не запобігне цьому нещасному випадку. Він ненавидить цю свою здібність, бо вона завжди приносить йому одні неприємності. Крім того вона ніколи не діє якщо нещасний випадок стається з ним – лише коли жертвами є незнайомі йому люди. Однак після чергового нещасного випадку, якому він не зміг запобігти, його переміщує назад не на п’ять хвилин, а на 18 років. Це його шанс врятувати однокласників, які загинули від серійного вбивці. І, можливо, шанс запобігти нещасному випадку з його “теперішнього” часу.

Через кризу українських манга-сайтів, єдиним місцем, де ми зараз можемо викладати переклад, є mangadex: Сторінка манги та перший розділ.

У зв’язку з чим ще раз нагадуємо, якщо ви хочете бачити україномовний контент, підтримайте тих, хто його для вас створює та поставляє фінансово – нажаль, на голому ентузіазмі довго не протримаєшся. Тому скромно лишу тут посилання на патреон manga.in.ua та на наш власний. Нагадуємо, ніхто з нас у грошах не купається. Усе, що ви бачите навкруги – це купа роботи, за яку ми не просто не отримуємо грошей, ми витрачаємо на це гроші з власної кишені. Якщо вам це потрібно – підтримайте нас.

Ну добре, годі про сумне. Переклад цієї манги у нас особливий. Коли я починав її перекладати, мені підказали, що інша людина вже почала це робити ще задовго до мене – це людина, відома як FlameStorm. У нього чудово виходило те, що зовсім не виходило у мене, а саме – переклад звуків (sfx, звукові ефекти, вигуки). Трошки поговоривши, ми вирішили об’єднатися і тепер у цього тому, можна сказати, два перекладачі. Усі звуки, усі ці тум-дум, та дриг-приг були накладені саме ним. Сподіваємося, вам сподобається. Не можемо обіцяти, що така співпраця триватиме довго (чи навіть щось подібне буде у другому томі), але давайте насолоджуватися тим, що є, поки воно є.

Як завжди, підписуєтеся на наш телеграм, твітер, фейсбук, приєднуйтеся до нашого дискорду і, якщо у вас є така можливіть – до Патреону. Продовження скоро буде!

Comments (0)

› No comments yet.

Залишити відповідь

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">