Колаборація зі Шлякбитраф

Вітаємо!

Наші друзі з локалізаційної спілки Шлякбитраф люб’язно погодилися предоставити нам платформу для запрошення нових читачів. І якщо ви вперше завітали до нас на сторінку – ми раді вас бачити!
У цьому записі ми хочемо розказати вам про нас.

Ми займаємося перекладами манги (японських коміксів) українською мовою. На сьогоднішній день ми переклали вже більше трьох сотень розділів і ми публікуємо нові переклади по кілька разів на тиждень. На головній сторінці нашого блогу ви зможете знайти усі наші переклади.

Крім того, у якості подарунків та заохочень ми друкуємо деякі з наших перекладів. На сьогодні ми надрукували перші два томи манги “Я продав своє життя за 10,000 єн на рік”, які стали подарунком для наших патронів рівня “сан” чи вище.

Ну і нарешті, крім власних перекладів, ми намагаємося заохочувати людей робити свої.

Якщо вам цікавий такий вид творчості, як манга, чи ви ще не впевнені що це таке, ми запрошуємо вас почитати наші переклади. Усі наші переклади безкоштовні і доступні онлайн.
– Підпишіться на наш телеграм-канал на якому ми регулярно повідомляємо про новини та нові переклади, які ми публікуємо по кілька разів на тиждень.
– Приєднуйтеся до нашого дискорд-серверу!
– Ну і нарешті, підтримайте нас на Патреоні! Будь-яка пожертва зробить неоціненний внесок в українізацію манги.

Залишайтеся з нами

Comments (4)

 1. 18:18, 25.05.2021Сергій  / Відповіcти

  Беручи до уваги, що офіційним видавцям дуже складно через таких піратів як ви отримувати ліцензії від японців – ви просто йобані мудаки. Скаргу на вашу діяльність я вже надіслав.

  • 20:00, 25.05.2021deimos  / Відповіcти

   Дякую вам за підтримку перекладачів, які безкоштовно перекладають вам українською мовою те, за що не беруться жодні видавці в країні!

 2. 07:19, 26.05.2021Дмитро  / Відповіcти

  Не слухайте усяких Сер гіїв

 3. 10:51, 10.06.2021Франкотик  / Відповіcти

  Як же дратує філософія людей подібних Сергію, які самі палець об палець не стукнули, а такі експерти ніби без їх дуже важливої думки Земля зійде з орбіти. Зробіть хоча б українські субтитри під якоюсь анімацією на Ютубі, а потім повертайтеся сюди.
  По темі українських піратів: https://www.youtube.com/watch?v=8snSW7V9oE0

Залишити відповідь

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">