Toho Flash

Один з моїх найулюбленіших кліпів від IOSYS — Magic Shop of Raspberry, або його японська романізована назва: Futatsu no Tsubasa.

http://dagobah.net/flash/IOSYS_toho5_FutatsuNoTsubasa.swf

У кліпі показано як Marisa Kirisame б’ється з Reimu Hakurei та Alice Margatroid, але її перемагають. Лежачи на землі, вона згадує свого сенсея, встає на ноги, зустрічається зі своїм останнім опонентом, Fujiwara Mokou, і перемагає її.

Сюжет кліпу базується на грі Touhou Project 05 ~ Mystic Square

Не тільки сюжет і персонажі, але й музика також взята з гри. Але перероблена до невпізнанності. Порівняй: http://www.youtube.com/watch?v=RkL8UKsMFWY

На жаль, мені не вдалося знайти перекладу пісні, а перекладати напряму з мунспіку мені ще не під силу.
———————————————————————————
Ще один класний кліп по Тосі є тут: http://dagobah.net/flash/Conviction_Yamaxanadu_2_eng.swf.
На жаль, у мене немає флеш-версії більшої якості, але я пошукаю (дивись UPD нижче). Досить смішний кліп, що є стьобом з найпопулярніших персонажів.
———————————————————————————
Інші кліпи є ще тут: http://dagobah.net/?search=IOSYS
Особливо раджу Fragrance of Oriental Sunflower, Toho Tsukitoto, Chiruno no Paafecto Mathclass (про надзвичайно розумну Сірно, переклад кліпу в мене є, може пізніше викладу), Marisa stole the precious thing (про Арісу Алісу, у якої Маріса вкрала… Серце?), та, може, й інші, я не всі дивився сам.

ーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーーー

UPD

Знайшов версію Yamaxanadu в кращій якості та з непоганим російським перекладом:

Comments (0)

› No comments yet.

Leave a Reply

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">