Прекрасна половина двачу


Час від часу там чи тут вспливає питання: а чи є дівчата-хікікоморі? Відповідь очевидна — так, є. А оскільки автори терміну ひきこもり, японці, вважають, що лише вони мають „Справжніх Хікікоморі“, то, аби зберігти усе тру, я розповім вам про японський дівчат-хіккі, постійних відвідувачів найстарішої борди 2ch. Хто не знає, це текстборда без можливості прикріпляти зображення.

Дівчата-жителі Двачу час від часу фотографують свої кімнати для анонімів, демонструючи незвичайні умови свого існування. Насправді вони цілком доводять факт, що дівчата-хікікоморі такі ж холодні до протилежноїї статі, такі ж замкнуті та самотні, як і їх чоловічі відповідники.

На подальших фотографіях ви можете побачити папірець з написом ID — це агалог нашого сапу — метод довести належність фото особі, яка його викладає. Справа у тому, що хоч на двачі усі й анонімні, але у кожного повідомлення є ID, що являє собою ніщо інше, як тріпкод, складений з IP відправника. Аналогічний тріпкод колись мала дошка /ni/ на Нічані.
Хазяйку наступного фото попрохали сфотографувати її поличку, на якій вона зберігає свої панцу.

За це фото їй заплатили ¥30,000…

І решта фоток:

Хазайка останньої кімнати прокоментувала це так: «Я вже звикла, тому мені більше нічого не лякає».

До речі, найуважніші зможуть знайти на фотах вище секс-іграшки.

Comments (0)

› No comments yet.

Leave a Reply

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">