Ностальджі

Такий собі користувач Курка Аалямб «вручив» мені пафосну символічну нагороду «За внесок у українську суспільну практику.»
Лол.

PS: Насправді це було вже давно, але тоді я подумав «Треба буде написати» і згадав про це лише зараз, коли розгрібав по текам свою пошту.

Comments (1)

  1. 20:26, 19.02.2012Такий собі користувач Курка Аалямб  / Reply

    Що ж ти так одразу “«вручив»”, “пафосну”? Я ж не вказав, що це нагорода “За епічні непосильні старання для розвитку Драматики”. Ні, це саме за внесок у суспільну практику, і тут додавати нічого не треба. Важливо усвідомити, що це насправді важливо і чому. Драматики це стосується дуже мало. Гадаєш, я не знаю, що ти зайнявся перекладами? Знаю. Щоправда аніме з субтитрами не для таких як я, як і фільми з субтитрами, бо паралельність дії та потоку літер це катастрофа.
    Мова йшла саме про суспільну практику. От подумай, українець захоче пошукати ті ж Шкільні дні. Варіант один – він знайде їх російською чи англійською. Відповідно, якщо йому сподобається якийсь момент чи захочеться щось витягнути для себе, він зробить це відповідною мовою. А якщо він застосує згаданий витяг як елемент спілкування, то відповідно збагатись російську чи англомовну культуру за рахунок української спільноти А. Варіант два – він знайде Шкільні дні українською, у твоєму перекладі. Йому щось сподобається, і застосувавши у спілкуванні зроблений витяг він збагатить українську культуру у тій же українській спільноті А. І так з усім. Саме тому, я вважаю, ти вартий цієї нагороди поряд з іншими.
    Про малий престиж цієї нагороди і її повну нікому непотрібність не тобі мені розказувати. Сам знаю.

Leave a Reply

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">