манґа

Сьогодні зі відбулася цікава історія:
У нашому місті є великий старий і престижний книжковий магазин Books. А оскільки нещодавно у Книжковому Світі я випадково знайшов мангу, то логічно було б припустити, що у буксі вона також є.

Зайшовши до будинку я спитав на першій касі, чи є у них манга. Дівчина посміхнулася і сказала, що є на другому поверсі. За мить я був вже там.
На другому поверсі також була каса.
— Вибачте, у вас є манґа?
— Манга? Почекайте, зараз подивлюся… — вона зникла у своєму комп’ютері. За півтори секунди вона знов підняла погляд на мене, — пробачте, а манґа — це автор чи назва книжки?
— Ні, насправді це ані перше, ані друге, це такий вид книжок… Ну… Щось на кшталт японських коміксів.
— А, комікси у нас, здається, у відділі дитячої літератури… Зараз. Юльо!
Зробивши глибокий подих я подивився у бік того відділу. Ну, що ж, такі стереотипи у нас у країні. Крім того це посилюється тим, що сучасні співробітники книжкових магазинів не вбачають необхідності у бутті обізнаним у тому, що вони продають. Я навіть чув історію про те, як мангу „Ельфійська Пісня“ знайшли у відділі літератури „Для найменших“ — продавці навіть не додумалися просто відкрити її.
Мій молодший брат у 13 років спробував подивитися аніме за цією мангою, але, як він мені пізніше сказав, його вистачило лише на дві чи три серії. Воно виявилося надто жорстоким і кривавим для нього, 13-річного хлопця. Яке враження воно залишить у світлих головах „найменших“, я не знаю і боюся уявити.
Але ось та сама Юля підійшла до каси.
— Так?
— Юль, у нас є комікси?
За ту відповідь, яку дала Юля, мені хотілося її обійняти і розцілувати, а потім подивитися на касиршу зверху вниз поглядом як на відомому малюнку „Fuck Yea“. Юля сказала наступне:
— Ні, у нас немає зараз коміксів… Є манґа, вона за формою схожа на комікси, але це зовсім інше.

Comments (4)

  1. 16:19, 14.04.2011Demon  / Reply

Leave a Reply

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">