ex.ua все

Доступ з вашого IP закритий через некоректну поведінку на порталі.
Успіхів на інших ресурсах!

Такими привітними словами зустрів мене сьогоднішній ex.ua.
Швидше за все, це через фільм Сал́о або 120 днів Содома. Фільм викликав неабиякий срач на сотні коментарів, у якому змагалися поборники перемінливої моралі з поборниками здорового глузду. Врешті решт модератори виявилися на боці перших — реліз видалили (це я вже перевірив через проксі), мене забанили. Я написав адміністрації, на що мені сказали, що я викладаю заборонений (!) матеріал вже вдруге (колись я викладав одну японську ероге). Я написав, що матеріал не заборонений у світі, і про заборону його конкретно на ех.юа я не знав і знати не міг, бо в правилах про нього не сказано і бла-бла-бла. Відповіді досі не було, і, мабуть, вже не буде. Мені буде легше змінити провайдера.
Мої релізи там залишаються, але оновлювати їх я не зможу. Якщо хтось знає якесь дзеркало ex.ua, прошу поділитися (fex.net не підходить).
Оскільки я за вільні трекери, подальші релізи в майбутньому я викладатиму на firebit.org — це російськомовний ресурс, але український, тому, сподіваюся, вони будуть не проти. Якщо буде манга, то з’являтися вона буде лише на uanime.org.ua. Аніме на гуртом і на торентс.нет.юа.

Такі справи.

Comments (4)

 1. 18:19, 16.01.2012Anonymous  / Reply

  Ох лол, украинца забанили за Сало.

 2. 20:18, 16.01.2012без імені  / Reply

  Тепер ще й ex.ua ?
  Та що ж тебе банять, куди не поткнешся.

  “Снят по мотивам книги «120 дней Содома» Маркиза де Сада. Из-за натуралистичных сцен насилия и извращенных форм сексуальных актов фильм был запрещён к показу в нескольких странах.После выхода фильма в свет, народ принял его в штыки, через некоторое время был найден мертвый режиссер этого фильма, который по словам следователей был убит жестоким образом.”

  ні, сам провокує, а тоді сам дивується, чого його банхамером товчуть зусібіч

 3. 16:51, 26.01.2012Казкар Мофі  / Reply

  Кляті моралфаги. А де можна подивитися отой срач на 100 коментарів? Мені цікаві аргументи обох сторін.

  • 17:08, 26.01.2012deimos  / Reply

   @Казкар Мофі
   В принципі, сповіщення про усі коментарі є у мене на пошті, але відновлювати увесь ланцюжок розмови з гілками коментарів я не хочу.
   Основні коментарі проти фільму: «Фу», «Мені не подобається», «Усі, хто знімали/знімалися/дивилися/викладали/читали/etc хворі/неповноцінні/погані/etc», «Адміністрація! Ви де!», «Тут же є діти!».
   Основні коментарі за: «Не подобається — не дивись», «З обкладинки/опису фільму видно, що фільм не для широкої аудиторії, тому ті, кому таке не подобається, зрозуміють це одразу @ не качатимуть», «Як можна бути такими пурітанами? 2012 рік на дворі!» etc.
   Зрештою, логічно, що коментарі тих, хто проти видалення фільму, були в цілому більш адекватні, невдоволені ж зачасту не могли зв’язати й одного речення.
   Такі справи.

Leave a Reply

Allowed Tags - You may use these HTML tags and attributes in your comment.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <img src="" alt="">